Fotografia ślubna - Fotografia ślubna Bochnia

O naszym teamie

Kilka słów

W życiu prywatnym jesteśmy bardzo różni, lecz pomimo zupełnie innego spojrzenia na świat, stanowimy rewelacyjny team, jako fotografowie ślubni. Tworzymy fotografie nieco inne niż wszystkie. Połączyliśmy swoje najmocniejsze umiejętności i oryginalne cechy w jednym, wypracowanym przez lata, wspólnym i niepowtarzalnym stylu fotografii ślubnej.

Ja Paweł, swoją przygodę ze zdjęciami zaczynałem 7 lat temu. Zawsze lubiłem tworzyć i kreować coś nowego i niepowtarzalnego. Malarstwo, grafika komputerowa, to moje zainteresowania, które przeniknęły do naszej obróbki fotografii. Mój początek to portrety i sesje stylizowane. Przygoda Maćka trwa już 6 lat. Jego początki, to fotografia sportowa i krajobrazowa. Refleks, pewna ręka, a także ogromna dbałość o szczegóły i jakość, to cechy tej fotografii, które wniósł do naszej fotografii ślubnej.

W naszej pracy zaufaliśmy marce Nikon. Zajmujemy się fotografią profesjonalnie i jako zawodowi fotografowie należymy do NPS (Nikon Professional Service), dzięki czemu możemy liczyć na nasz sprzęt w każdej sytuacji. Pracujemy na pełno klatkowych lustrzankach D800, D810, D3s. Praca fotografa ślubnego wymaga elastyczności i szybkości dlatego też posiadamy 6 aparatów, 11 obiektywów, oraz 6 reporterskich lamp błyskowych.

Tworząc zdjęcia jesteśmy wszechstronni. Korzystamy zarówno z jasnych obiektywów stało ogniskowych, jak i teleobiektywów. Kochamy światło zastane, lecz czasem zdradzamy je na rzecz lamp błyskowych.

Prócz fotografii ślubnej wykonujemy w naszym studiu zdjęcia na potrzeby reklamy, fotografie okolicznościowe i dziecięce, a także uczymy innych fotografów.

Zajdziesz nas w naszym biurze i studiu w Limanowej, ale bardzo często podróżujemy po całym kraju tworząc piękne reportaże ślubne, więc jeśli chcesz się skontaktować, to skorzystaj z formularza na stronie lub zadzwoń. Odpowiemy bardzo szybko.

Rozpocznij wspaniałą przygodę i spraw aby twoje zdjęcia były wyjątkowe.