Fotografia ślubna - Nowy Sącz, Wieliczka, Myślenice, Brzesko, Bochnia, Mszana Dolna
O zasadach pracy

Kilka słów

Reportaż ślubny

Dzień Waszego ślubu jest wyjątkowy. To kilka niepowtarzalnych godzin, przesyconych emocjami i momentami, które dzięki fotografiom na zawsze pozostaną z Wami. Właśnie dlatego reportaż ślubny jest dla nas tak ważny.

Podczas reportażu jesteśmy obserwatorami. Nie kreujemy zdarzeń i nie ingerujemy w sytuacje, lecz dokumentujemy przebieg uroczystości takim jaki jest. Jesteśmy po to, aby uchwycić każdy detal, łzę i uśmiech, to nasz styl. Zazwyczaj reportaż rozpoczynamy od przygotowań w domu Pani Młodej, która oczekuje na swego narzeczonego. Dokumentujemy błogosławieństwo i wyjście z domu. Podczas ceremonii bacznie zapisujemy ważne momenty i szanując powagę chwili, oraz miejsca jesteśmy bezszelestni i niewidoczni.

Przyjęcie, to już inna opowieść. To ruch, zabawa i taniec – to również nasz żywioł. Swoją uwagę skupiamy na parze młodej i sali tanecznej. Nie oznacza to, że czasem, ukradkiem nie podglądamy gości, którzy prowadzą rozmowy przy stolikach. Pamiętamy jednak o zachowaniu umiaru i szanujemy prywatność posiłków.

Zazwyczaj reportaże wykonujemy jako jeden fotograf. Z parami kontaktuje się zawsze ten z nas, który ma wolny termin i to właśnie z tą osobą rozmawiacie i spotykacie się w naszym studiu. Jeśli planujecie ogromny ślub, mieszkacie bardzo daleko od siebie, lub pragniecie większej ilości zdjęć, to jeśli tylko posiadamy wolny termin, możemy stworzyć reportaż wspólnie; Paweł i Maciej. Nasza fotograficzna podróż trwa już 6 lat, podczas których wypracowaliśmy wspólny, niepowtarzalny styl fotografii. Zobacz jak wygląda i czym jest nasz styl w portfolio.

Plener ślubny

Plener ślubny to wspaniałe uzupełnienie reportażu ślubnego. Sesja ślubna może stać się niezapomnianą przygodą i pamiątką. Uwielbiamy podejmować nowe wyzwania i realizować z Wami oryginalne sesje ślubne. Jeśli macie pomysły na nietypowe zdjęcia, które na pierwszy rzut oka wydają się szalone, to nie bójcie się nam ich przedstawić. Jesteśmy otwarci na wyzwania!

Plenery realizujemy w przeróżnej scenerii, począwszy od zapierających dech w piersiach krajobrazów górskich, aż po ukwiecone łąki i zagadkowe lasy. Nasze sesje plenerowe są wyjątkowe. Oryginalność, dbałość o szczegóły, tajemniczy i bajkowy charakter ujęć, oraz lokalizacji sprawiają, że sesja staje się przygodą, a zdjęcia piękną pamiątką. Z Wami przekroczymy wszelkie granice, jeśli tylko odważycie się podążać razem z nami.

Uwielbiamy nowe miejsca i dlatego realizujemy także sesje zagraniczne. Słoneczne wybrzeża hiszpańskiej Walencji, zaśnieżone przełęcze Norwegii, czy szczyty słowackich tatr, to wspaniałe miejsca, by stworzyć ten jedyny i wyjątkowy plener.

Sesje plenerowe zawsze realizujemy wspólnie. Nieważne, czy jest to sesja w kraju, całodniowy plener wyjazdowy, lub sesja zagraniczna. 


 

Obejrzyj część naszych prac w -> PORTFOLIO  Zobacz opinie naszych klientów na facebook -> OPINIE