Fotografia ślubna - Zobacz nasze stoisko | Blog
Zobacz nasze stoisko
18-12-2017
W ubiegłą niedzielę mogłeś spotkać Blogfotografa.pl na I Otwartym Dniu Ślubnym w Limanowa Hotel! Na naszym stoisku można było zobaczyć naszą fotografię ślubną i część wyjątkowych materiałów i produktów, które oferujemy w naszym studiu Woźniak&Kurek w Limanowej. Największym zainteresowaniem cieszyły się ogromne foto albumy, największe w naszej ofercie. Po rozłożeniu mają prawie 100cm szerokości i 45cm wysokości - Istne giganty!

Na targach zaprezentowaliśmy także nasze nowości czyli Organiczną Foto Budkę, Księgi Gości, Ogromne Podziękowania dla Rodziców, Profesjonalne powiększenia A4 i A3, fotograficzne prezenty, oraz dodatki które wspaniale dopełniają naszą fotografię ślubną.

Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie naszym stoiskiem. Cieszymy się, ze coraz więcej Par poszukuje i docenia fotografie które nie tylko oddają nastrój, oraz charakter dnia ślubu ale także pragnie zdjęć w doskonałej jakości. Pozdrawiamy wszystkich pozostałe firmy z branży ślubnej i dziękujemy Limanowa Hotel za doskonała organizację!


ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO NASZE STOISKO!

 

 

Komentarze

Nie ma komentarzy

Posting comments after kwartał has been disabled.